Kalendarium/Świadectwa - Grupa Odnowy w Duchu Świętym "Drzewo Życia"

Przejdź do treści
Formacja
NASZE SPOTKANIA FORMACYJNE

WRZESIEŃ 2023 r.
7 września – Inauguracja Roku Formacyjnego
– Modlitwa (Ks. Artur)
14 września – Przygotowanie do wyjazdu
15–17 września – Dni skupienia Magdalenka
– Katecheza Tematyczna: Ozeasz, Abdiasz (Ks. Artur)
21 września Modlitwa (Magda)
– Grupy dzielenia
– Modlitwa za grupę (Ela)
28 września Wspólnotowa Msza Święta
– Modlitwa za grupę (Sylwia)

PAŹDZIERNIK 2023 r.
5 października – Modlitwa (Ela)
– Katecheza Tematyczna: Joel (Andrzej)
– Modlitwa za grupę (Wiesław)
12 października Modlitwa (Wiesław)
– Grupy dzielenia
– Modlitwa za grupę (Magda)
19 października Modlitwa (Ewa Ż.)
– Katecheza Formacyjna: (Maria)
– Modlitwa za grupę (Danusia D.)
26 października Wspólnotowa Msza Święta
– Modlitwa za grupę (Maria)

LISTOPAD 2023 r.
• 2 listopada – Nieszpory Wspólnotowe
– Modlitwa za grupę (Anetka)
9 listopada Modlitwa (Irenka)
Katecheza Tematyczna: Amos (Ela)
– Modlitwa za grupę (Darek)
16 listopadaModlitwa (Magda)
Grupy dzielenia
– Modlitwa za grupę (Ania)
23 listopadaModlitwa (Adam)
– Katecheza Formacyjna: (Wiesław)
– Modlitwa za grupę (Ewa Ż.)
30 listopada Wspólnotowa Msza Święta
– Modlitwa za grupę (Celinka)

GRUDZIEŃ 2023 r.
7 grudniaModlitwa (Jacek)
Katecheza Tematyczna: Jonasz (Jacek)
– Modlitwa za grupę (Danusia G.)
14 grudnia Modlitwa (Andrzej)
Grupy dzielenia
– Modlitwa za grupę (Andrzej)
21 grudnia – Przerwa świąteczna
– Modlitwa za grupę (Gosia)
28 grudnia – Przerwa świąteczna
– Modlitwa za grupę (Danusia K.)

STYCZEŃ 2024 r.
4 stycznia– Przerwa świąteczna
– Modlitwa za grupę (Irenka)
11 stycznia – Spotkanie opłatkowe
– Modlitwa za grupę (Ewa P.)
18 stycznia Modlitwa (Ela)
– Katecheza Tematyczna: Micheasz (Wiesław)
– Modlitwa za grupę (Jacek)
25 stycznia Modlitwa (Sylwia)
Grupy dzielenia
– Modlitwa za grupę (Adam)

LUTY 2024 r.
1 lutego Modlitwa ()
– Katecheza Tematyczna: Nahum ()
– Modlitwa za grupę (Renatka)
8 lutegoModlitwa (Wiesław)
Agapa (Tłusty czwartek)
– Modlitwa za grupę (Ela)
15 lutego
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 1)
– Modlitwa za grupę (Sylwia)
22 lutego
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 2)
– Modlitwa za grupę (Wiesław)
29 lutego
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 3)
– Modlitwa za grupę (Magda)

MARZEC 2024 r.
7 marca
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 4)
– Modlitwa za grupę (Danusia D.)
14 marca
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 5)
– Modlitwa za grupę (Maria)
21 marca
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 6)
– Modlitwa za grupę (Anetka)
28 marca WIELKI CZWARTEK
– Modlitwa za grupę (Darek)

KWIECIEŃ 2024 r.
4 kwietnia
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 7)
– Modlitwa za grupę (Ania)
11 kwietnia
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 8)
– Modlitwa za grupę (Ewa Ż.)
18 kwietnia
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 9)
– Modlitwa za grupę (Celinka)
25 kwietnia Wspólnotowa Msza Święta
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (spotkanie 10)
– Modlitwa za grupę (Danusia G.)

MAJ 2024 r.
2 maja – Majówka
– Modlitwa za grupę (Andrzej)
9 maja Modlitwa (Irenka)
Katecheza Tematyczna: Nahum (Sylwia)
– Modlitwa za grupę (Gosia)
16 maja Modlitwa (Danusia D.)
Grupy dzielenia
– Modlitwa za grupę (Danusia K.)
18 maja – Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego
23 maja Wspólnotowa Msza Święta
Grupy dzielenia
– Modlitwa za grupę (Irenka)
30 maja – BOŻE CIAŁO
– Modlitwa za grupę (Ewa P.)

CZERWIEC 2024 r.
6 czerwca Modlitwa (Danusia G.)
Katecheza Tematyczna: Habakuk (Wiesław)
– Modlitwa za grupę (Ela)
13 czerwca Modlitwa (Magda O.)
Katecheza Tematyczna: Aggeusz (Irenka)
– Modlitwa za grupę (Adam)
20 czerwca Modlitwa (Ewa Ż.)
Grupy dzielenia
– Modlitwa za grupę (Danusia N.)
27 czerwca Zakończenie Roku Formacyjnego – Wspólnotowa Msza Święta
– Modlitwa za grupę (Drzewo Życia)
1–5 lipca Wyjazd wakacyjny
ŚWIADECTWA
proszę kliknąć w którąś z poniższych ikon
Wróć do spisu treści